Stomatologia estetyczna

Dąży do poprawy wyglądu uzębienia, pozwala zmienić kształt i barwę zębów w celu uzyskania najlepszej estetyki. Koryguje trwałe przebarwienia oraz uszkodzenia w następstwie urazów, dzięki czemu zapewnia zdrowy, piękny uśmiech.

A co u nas?

  • OPALUSTRE – skuteczne usuwanie powierzchownych przebarwień spowodowanych m.in. fluorozą, zaburzeniami mineralizacji szkliwa.
  • KORONY PEŁNOCERAMICZNE – kiedy zęby są mocno zniszczone lub przebarwione (np. po leczeniu kanałowym) można poprawić ich wygląd oraz zabezpieczyć je przed przypadkowym złamaniem za pomocą korony porcelanowej.
  • WYBIELANIE – przeprowadzone przez stomatologa w gabinecie jest najlepszym sposobem dla jaśniejszego, ładniejszego uśmiechu. Bielsze zęby poprawiają samopoczucie, powodują, że częściej się uśmiechamy, stajemy się bardziej pewni siebie. Śnieżnobiały uśmiech to marzeniu wielu pacjentów. Z nami uzyskasz oczekiwany blask, dzięki zastosowaniu profesjonalnych metod wybielania w gabinecie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i daje długotrwałe efekty.

 

pozostałe usługi:
– Higiena i profilaktyka
– Stomatologia zachowawcza
– Periodontologia
– Stomatologia dziecięca (pedodoncja)
– Protetyka
– Endodoncja (leczenie kanałowe)
– Radiowizjografia
– Implanty

Serwis internetowy www.caratstomatologia.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.